ZLEVNĚNÁ PROJEKCE NEJEN PRO SENIORY - JAN WERICH: KDYŽ UŽ ČLOVĚK JEDNOU JE ...

Termín: 14. 10. 2021 16:30

Místo konání: Velké Meziříčí

Z důvodu dalšího trvání očkovacího centra na nádvoří kina Jupiter i v měsíci říjnu, je začátek filmového představení JAN WERICH: KDYŽ UŽ ČLOVĚK JEDNOU JE ... posunutý z 15.00 hodin na 16.30 hodin.  Děkujeme za pochopení. Speciální odpolední filmové představení za…
Kontakt
kino JC, Náměstí 17, Velké Meziříčí, 594 01, Vysočina,
Velké Meziříčí
… odpolední filmové představení za snížené vstupné nejen pro seniory. Projekce nejsou určena pouze pro seniory, ale i pro všechny diváky bez ohledu na věk, kterým vyhovuje čas promítání v 16.30 hodin, snížené vstupné a příjemná, pohodová atmosféra v kině. Vybírat budeme nové zajímavé tituly, které jsou krátce po premiéře, ale za nižší cenu než je u večerního promítání.

 

Dokument Česko 2021.

Scénář a režie: M. Slunečko, M. Šmídmajer. Hudba P. Malásek. Hrají J. Werich, J. Suchý, Z. Svěrák, J. Bohdalová, P. Taussig a další.

Vstupné: 80 Kč, 105 minut, mlíádeži přístupný.

 

Po čtyřech desetiletích od smrti jedné z největších legend českého divadla Jana Wericha vznikl jeho první velký filmový dokumentární portrét. Dokument popisuje strhující životní příběh této herecké legendy. Svobodné myšlení v nesvobodné společnosti přinášelo Werichovi mnoho úskalí a tato myšlenka prochází celým filmem. Stejně jako snaha tvůrců přiblížit fenomén chytrého humoru, který je Werichovu vyjadřování připisován.