Pivovarská stezka

Chcete si z Vysočiny odvést netradiční zážitek? Jste příznivci gastroturistiky a milovníci zlatavého moku?
Pak rozhodně oceníte novou Pivovarskou stezku Vysočiny, která vás zavede do nejkrásnějších míst našeho čistého kraje.
Virtuální stezka spojuje třináct pivovarů z Vysočiny. Pokud je navštívíte, seznámíte se s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnete pod pokličku výroby piva, jež je často spojena s ochutnávkou, a užijete si poznání všemi smysly.
Partnery stezky jsou jak tradiční velké pivovary, tak i minipivovary s originální pivní nabídkou z celé Vysočiny.
Naše Pivovarská stezka má ambici spojit gastronomický zážitek s poznáváním Vysočiny a nabídnout zaručené tipy na ubytování i na výlety, které můžete spojit s příjemnou zastávkou v jenom z partnerských pivovarů.

Pravidla Pivovarské stezky

Pivovarskou stezkou Vysočiny se může vydat každý návštěvník kraje, kterému je více než osmnáct let a který si v každém zúčastněném pivovaru zakoupí alespoň jedno pivo. Za návštěvu každého pivovaru, kde si dá pivo, obdrží razítko do slosovatelného kupónu. Jakmile zaplní celou herní kartu, získá upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů. V letošním roce je pro účastníky připraveno 500 upomínkových půllitrů.

Do slosování se odesílá vyplněná herní karta se všemi razítky. Slosování proběhne 31. října 2019. Seznam cen bude k dispozici na našich webových stránkách. 

Ať vám Vysočina slouží NA ZDRAVÍ!