Pivovarská stezka

Chcete si z Vysočiny odvézt netradiční zážitek? Jste příznivci gastroturistiky a milovníci tekutého zlata?
Pak rozhodně oceníte Pivovarskou stezku Vysočiny, která vás zavede do nejkrásnějších míst našeho čistého kraje.
Virtuální stezka spojuje šestnáct pivovarů z Vysočiny. Pokud je navštívíte, seznámíte se s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnete pod pokličku výroby piva, jež je často spojena s ochutnávkou, a užijete si poznání všemi smysly.
Partnery stezky jsou jak tradiční velké pivovary, tak i minipivovary s originální pivní nabídkou z celé Vysočiny.
Naše Pivovarská stezka má ambici spojit gastronomický zážitek s poznáváním Vysočiny a nabídnout zaručené tipy na ubytování i na výlety, které můžete spojit s příjemnou zastávkou v jenom z partnerských pivovarů.

Pravidla Pivovarské stezky

Naše virtuální stezka spojuje šestnáct pivovarů z Vysočiny. Je vám více než osmnáct? Vydejte se Pivovarskou stezkou Vysočiny, dejte si v pivovaru pivo a sbírejte razítka. Až zaplníte celou herní kartu, získáte upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů.

Herní karta Pivovarské stezky Vysočiny je k dispozici na ve všech TIC Kraje Vysočina a v zúčastněných pivovarech. Do slosování se odesílá vyplněná herní karta se všemi razítky. Slosování proběhne 1x ročně vždy na konci roku. Přesný termín slosování a seznam cen bude zveřejněn na těchto webových stránkách Vysočina.eu.