Hospodářský dvůr Bohuslavice

Ubytování v hotelu (60 lůžek).

Kontakt
Hospodářský dvůr, s. r. o.
Bohuslavice 10
Telč
49.149044, 15.576726Mapa

Ubytování se snídaní v dvou až pětilůžkových pokojích, wifi, koupelna v designu originální Novoříšské keramiky, parkoviště v areálu. Součástí hotelu je Apartmán Deluxe s lůžkem na peci pro 3 osoby a minibarem).

Levnější ubytování nabízí Malovaný dům (2- 8lůžkové pokoje, společné sociální zařízení, kuchyňka).

Ptačí dům I : apartmán  pro čtyřčlennou rodinu s terasou a vířivkou. Ptačí dům II: apartmán pro čtyřčlennou rodinu s terasou.

Srub Ježkovec:  v lese mezi Novou Říší a Krasonicemi, sál pro 55 osob, 2 apartmány, v horní části srubu oddělené postele (18 lůžek). Vhodné pro školy v přírodě, svatby, firemní akce či rodinné oslavy.

Stanování na terasách u rybníka.

Možnost ustájení v 17 vnitřních boxech (případně volné ustájení v kryté hale).

K dispozici je krytá i venkovní jízdárna, skokový materiál, sedlovna, sprchování a plavení koní v rybníku, který je součástí areálu. Přeprava koní. Vyjížďky, turistika s vozem, jízda kočárem (svatby) zapůjčení koní, výuka jezdectví.  V areálu jsou ustájeni vlastní koně i koně nájemců, probíhá zde hippoterapie a canisterapie.

Jízda na oslech importovaných z Andalusie, prodej originální Novoříšské keramiky, pěstitelská pálenice a ovocný lihovar (možnost programu s ochutnávkou), dětské hřiště, posilovna pro dospělé, prodej dárkových předmětů, pořádání svateb, akce pro firmy, školní výlety, minizoo: lamy, ovečky, oslíci, prasátka.  Přeprava koní.