Nabízí různé druhy jídel a salátů, nápojů a točeného piva. K dispozici jsou letní zahrádka s dětským koutkem a salonek pro 35 osob. Možnost firemních i rodinných akcí. Nabízí zde uzení a rožnění klobás, ryb a mas. V zimě posezení u krbových kamen.

Kontakt

Miloš Solař
J. Heyrovského 31
67401 Třebíč 1
region Třebíč
10087401
49.224224, 15.887360Mapa
Provoz: celoroční
Počet míst u stolů - uvnitř: 90
Počet míst u stolů - zahrádka: 58

První část restaurace ENDy BAR byla otevřena v listopadu roku 1996 v přízemních prostorách rodinného domu. Příjemné posezení intimním prostředí s vyhlášenou kuchyní lákalo hosty ze všech koutů Třebíčska. Pro velký zájem návštěvníků, a kvůli původně omezené kapacitě této části restaurace, byla o dva roky později rozšířena o druhou část, sloužící v současnosti jako salonek s kapacitou do 35 osob.

Tyto prostory jsou velmi často využívány k pořádání různých akcí, jakými jsou např. svatby, firemní večírky, školní srazy, smuteční hostiny atd. Mimo jiné salonek nabízí vlastní bar a taneční parket, který se čas od času mění na pódium s živou nebo reprodukovanou hudbou.

Zahradní restaurace
V r. 2007 byl zahájen letní provoz zahradní restaurace, která nabízí příjemné a klidné posezení v prostředí krásného jezírka s vodopádem a okrasnými rybkami. Také jsme pamatovali na rodiny s dětmi, které mohou využít náš dětský koutek se skluzavkou a množstvím hraček, kde si mohou děti nerušeně dlouho hrát.

Od jara do podzimu nabízí také v zahradní restauraci mnoho kulinářsky zajímavých akcí, jako např. uzení a rožnění klobás, ryb a mas všech druhů. Tyto akce probíhají převážně v pátek a o víkendech a také na objednávku. V r. 2009 byly provedeny stavební úpravy zahradní restaurace, díky kterým byl zahájen v uzavřené části restaurace zimní provoz, který nabízí posezení v útulném prostředí u krbových kamen i v chladných nebo mrazivých dnech. V této části restaurace je nyní celoroční provoz.

Foto: www.endybar.cz

Vybavení

  • Rodiny s dětmi
  • Bezbariérový přístup
  • Internet
  • Parkování
  • Domácí zvířata
  • Venkovní zahrádka
  • Salónek