APARTMÁN POD KOSTELEM

Apartmán pod kostelem je tichý a prostorný nekuřácký apartmán 1+1 (70 m2) v historickém domě, jehož základy jsou datovány do 15. století. Jde o rodný dům Vlasty Pittnerové. Ubytování v soukromí je vhodné jak pro turisty a návštěvníky Polné, tak pro firemní pracovníky či obchodní cestující.Apartmán pod kostelem je tichý a prostorný nekuřácký apartmán 1+1 (70m2) v historickém domě, jehož základy jsou datovány do 15. století. Jde o rodný dům Vlasty Pittnerové. Ubytování v soukromí je vhodné jak pro turisty a návštěvníky Polné, tak pro firemní pracovníky či obchodní cestující.

Apartmán je vybaven novým nábytkem, IP televizí, DVD přehrávačem, bezplatnou Wi-Fi (10-20Mbit/s). Kapacita apartmánu – dvě pevná lůžka a dvě přistýlky na rozkládací pohovce (170x200cm). V kuchyni je rozkládací dvoumístná pohovka, kterou lze použít jako přistýlku.

Součástí je kuchyně vybavená lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, toustovačem, mikrovlnnou troubou a běžnými potřebami (talíře, sklenice, příbory, nádobí ...). Ručníky, utěrky a ložní povlečení jsou v ceně. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, vyhřívaná podlaha (v topné sezóně, v létě opravdu hřát nebude), fén a el. sušák na ručníky.

Parkování je možné přímo před objektem a je bez poplatku.

Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.
Děti mohou využívat naši zahradu s prolézačkou, pískovištěm a trampolínou (více ve fotogalerii).

Kontakt

Sezimovo nám. 68
58813 Polná
region Jihlava
49.487778, 15.716464Mapa
Provoz: celoroční
Počet pokojů: 1
Počet lůžek: 4
Cena za noc/os. od: 400 Kč
Cena za noc/os. do: 800 Kč
Parkování - poznámka: ANO

Vybavení

  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • Internet
  • Parkování
  • Sportoviště