Ranč Telč

Ideální místo pro rodiny, které chtějí podniknout odpočinkovou a zároveň aktivní dovolenou. Na ranči si vyzkoušíte, jaké to je pečovat o hospodářská zvířata, a projedete se na koni, oslíkovi nebo poníkovi.

Kontakt

Salaš 491
58856 Telč
region Jihlava
49.193027, 15.436123Mapa

Oáza uprostřed přírody zvaná Ranč

Na Ranči Telč se bude líbit zejména hravým a zvídavým dětem. Najdete tu koně, poníky i andaluské osli. Zvířátka uvidíte zblízka, pohladíte si je a zjistíte, jak se o ně starat. 

Na koních, ponících a oslících se můžete také svézt. Během jízdy procvičíte svou motoriku, zacvičíte si a zároveň se dobře pobavíte. Můžete si vybrat buď vodění, nebo volnou projížďku po krásné krajině Vysočiny. V nabídce jsou stejně tak soukromé vyjížďky s průvodcem určeném těm, kteří na koni sice nesedí poprvé, ale chtějí mít vedle sebe pro jistotu někoho, kdo koně navede a případně poradí s jízdou.

Během pobytu stojí za to vyrazit na procházku do přírody kolem ranče. Roste zde téměř dva tisíce různých druhů rostlin, stromů a keřů. 

TIP: Chcete na ranči strávit více dní? Ubytujte se tu ve stylových apartmánech, chatkách nebo v bezbariérových pokojích. K dispozici je také restaurace, zaparkovat lze přímo na místě. 

Foto: ranctelc.cz

Nebyla nalezena žádna položka.