Dvojkolo a skákací boty Humpolci

V humpoleckém infocentru si můžete vyzkoušet netradiční sportovní aktivity. Ve dvou se to lépe táhne – a co teprve šlape! Vyzkoušejte si tandemovou jízdu na dvojkole! A že je vás vícero? A chcete si trochu povyskočit? Od toho máte v Humpolci skákací boty!

Kontakt

Městské kulturní a informační centrum Humpolec
39601 Humpolec
region Pelhřimov
49.541000, 15.355776Mapa
Volné pokoje
Období: léto

Humpolec sportuje a rozhodně nezůstává s možností pro návštěvníky při zemi. Kdo se nebojí a chce zažít báječný euforický pocit, rozhodně musí vyzkoušet skákací boty. Naučit se na nich pohybovat není zas až tak složité, jak se na první pohled zdá. Chce to však trochu tréninku a zkušeného instruktora. Během chvilky zvládnete první kroky a za chvíli již budete přirozeně poskakovat a skákat. Lekce je nutné objednávat předem. Doporučujeme alespoň 2 hodiny, abyste si pohyb užili.

Jízda na kole je pro velkou část lidí běžná součást dovolené. A což teprve dvojkolo! V tandemu se prověří vaše koordinace a spolupráce a můžete si vychutnat projížďku městem i přírodou zase trochu jinak. Při pohodovém tempu se ani moc nenadřete, trekové kolo je lehoučké a na šlapání do kopce jste dva! Neváhejte, vyzkoušejte! V humpoleckém infocentru vám kolo půjčí na dvě hodiny, na půlden či na celý den. Doporučena je vlastní helma, ale i tu jsou schopni vám zajistit.

Vybavení

  • Rodiny s dětmi
  • Bezbariérový přístup