Den pro starou Brtnici

Den pro_starou_Brtnici_28.9.2015_3_copyDen pro starou Brtnici 28. září patří tradičně řemeslným a farmářským trhům s bohatým programem. A nebude chybět ani letos. Trhy započnou již v 9 hodin na náměstí a s nimi i celodenní zábava.

V 10 hodin se malí i velcí mohou těšit na pohádku Malá Hastrmanka DS Jana Lišky. Po nich na pódiu zahraje hudební skupina Umí H..., která nás bude celým dnem doprovázet. Během dne se můžete těšit na vystoupení šermířů Novus Origo z Polné, dobového vystoupení tanečního souboru Campanello, letové ukázky dravců a po celý den Vás bude provázet tambor s halapartníkem a bavit kejklíř Jonáš.

Můžete navštívit výstavu „Z Trevisa do Brtnice – Příběhy šlechtického rodu Collalto" ve Valdštejnském domě, výstavu fotografií Brtnického fotoklubu v Kábově domě či starých fotografií Brtnice v kině. V sýpce bude připravená výstava šicích strojů, Brtnických kovadlin a morového průvodu. Otevřené budou také památky, např. Hoffmannův dům, farní a zámecký kostel, zámek. Po celou dobu bude možnost se svést koňským povozem po Brtnici.  Celý den zakončí hudební kapela Dostavník.

Podrobný program Dnu pro starou Brtnici najdete na stránkách www.brtnice.cz nebo na facebookových stránkách Informační centrum Brtnice. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel. čísle 727 978 049 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .