Podzimní SENIORFEST 2019

Seniorfest 2019_plakatPřijďte si společně zazpívat lidové písničky, nebo si jen tak popovídat s lidmi z okolních obcí. Osmý ročník SENIORFESTU se tentokrát uskuteční v lipské sokolovně, kde od 15:00 bude hrát k poslechu a k tanci jihočeská kapela Božejáci.

Letošní ročník bude na téma „Dary země“, a tak se můžete těšit na ochutnávku jídel z plodů našich zahrádek. Rádi uvítáme příspěvky, nápady, výrobky a výpěstky návštěvníků J. V průběhu akce bude probíhat pdfsoutěž o nejlepší marmeládu. Pokud máte doma dobré marmelády, tak se můžete přihlásit i Vy (registrace vzorků je 10:00 - 14.00 hod). O nejlepší marmeládě rozhodnou hlasováním účastníci akce a v 18:00 hodin proběhne slavnostní ocenění vítězných marmelád. V rámci doprovodného programu si mohou návštěvníci také nechat změřit krevní tlak, utlouct máslo v dřevěné máselnici nebo prohlédnout podzimní výstavy.    

Akci pořádá Spolek TILIA ve spolupráci se sdružením obcí Vrchovina, které má sídlo v Okrouhličce, a ve kterém spolupracuje 12 sousedních obcí. Akce je podpořena Krajem Vysočina v rámci projektu „Spolupráce na Vysočině“.