Strategická hra TripGame opět v akci

trip gameMáte rádi výzvy? Jste akční typy lidí a neradi sedíte doma? Poznávat nové Vás baví, důvtip Vám není cizí? A jste obklopeni lidmi, kteří jsou nastavení podobně?

Originální hra městem již v Třebíči, Jihlavě, Telči i Ostravě. Aktivujte ve městě skrytá místa, získejte indicie a vyluštěte konečnou šifru. TripGame vás provede kolem nejzajímavějších míst a zákoutí města. Spojte zábavu s poznáním a adrenalinem. Součástí hry je také tzv. TripPrůvodce, který nabízí různé tipy, kde se dobře najíst, kde koupit jaké lokální produkty, popř. se informovat o místních zajímavostech. Ideální volba pro akční den s přáteli, nabitý výlet s rodinou či cool dopoledne se spolužáky. Elektronické manuály s detailním fungováním hry jsou pro každého samozřejmostí. Výherní ceny pro hráče, které šifru rozluštily, také. Aktivity je možné se zúčastnit v kterýkoli čas a v kteroukoli dobu. Poznejte město jinak, poznejte město zážitkem. Více informací o hře naleznete na www.tripgame.cz.

TripGame je strategická týmová hra městem. V partě lidí, kterou si zvolíte, půjdete po stopách, jež Vás provedou nejen kolem historicky známých míst města. Zde na Vás čekají zapeklité úkoly, logické hádanky a hromada nevyzpytatelných situací a zážitků. Aktivita se řadí k originálním hrám uvedeným poprvé v Česku, je podpořena z dotačního grantu města. Mohou se jí účastnit skupiny po 2–5 osobách (doporučenou dolní věkovou hranicí účastníků je 12 let). Každá skupina si určí svého kapitána a díky aktivaci kódu si nahraje do telefonu kompletní aplikaci ke hře (ke hře v terénu není potřeba internet v telefonu). Aktivovaná aplikace má 12hodinový časový limit. Hru tedy lze rozložit na celý den, ale také jen na jedno dopoledne. Úkol je jediný, objevit všechna skrytá místa ve městě, aktivovat je přes aplikaci v telefonu, odpovědět na získané otázky a rozluštit konečnou šifru, v pozadí se stále se odečítající časomírou. Hra je realizována vždy v celém historickém centru města. Jít můžete s jinou skupinou dohromady, ale i samostatně. Více verzí hry zajistí, že skupiny nebudou mít na stejných místech stejné otázky.