Ondřej Ruml míří na zámek ve Žďáru nad Sázavou

O. Ruml_4_-_Foto_J._KvardaNávštěvníci se i v letošním roce dočkají venkovního koncertu na Pivovarském nádvoří žďárského zámku. O skvělou atmosféru a kvalitní hudbu se tentokrát postará Ondřej Ruml a jeho Písně, šansony a další harampádí.

Jedna z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény, Ondřej Ruml, přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. To vše v krásném prostředí žďárského zámku už 1. září od 19 hodin. “Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky,” říká s úsměvem Ondřej Ruml a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojice. V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matějem Benkem. Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit ve žďárské Vinotéce U Charlieho a také přímo na zámku – na recepci Muzea nové generace. Pořadatelem akce jsou Žďárské interference, které znáte také jako organizátora cyklů koncertů Jazz & víno. Koncerty muzikantů české i světové jazzové a bluesové scény spojené s ochutnávkou vína se na zámku konají za podpory majitelů, rodiny Kinských, již od roku 2014.          

Více informací: Martina Sedláková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 724 087 063