Ubytujte se na Vysočině se slevou. Akce skončí 31. října

IMG 0315-Nepropásněte poslední možnost užít si podzimní prázdniny, prodloužený víkend či dovolenou na Vysočině se slevou na ubytování. Už jen tři týdny můžete čerpat slevové poukazy ve výši 1 000 korun na osobu. Akce skončí 31. října 2020.

V unikátním systému slev na ubytování v Kraji Vysočina zbývají ještě dva a tři čtvrtě milionu korun, které můžete získat pro sebe a své blízké jako příspěvek na dovolenou. Stačí, abyste v některém z registrovaných ubytovacích zařízení na Vysočině strávili tři a více nocí ve skupině dvou až šesti osob. Vybírat můžete ze zhruba 130 hotelů, penzionů, rekreačních a dalších ubytovacích zařízení. Seznam ubytovatelů i podmínky slev včetně možnosti vygenerovat si slevové poukazy najdete na webu slevy.vysocina.eu.

Na našem turistickém portále vysocina.eu můžete vybírat z těch nejlákavějších turistických cílů Vysočiny. Najdete tam tipy na výlety do přírody pěšky i na kole, naučné stezky, rozhledny, zříceniny a další. Tak neváhejte, naše příroda je čistá, malebná a v dnešní době je to ten nejbezpečnější cíl dovolené. Na Vysočině najdete poznání, odpočinek, klid a pohodu.

-vt-