Sdílejte fotky Vysočiny a vyhrajte víkendový pobyt

1 6Máte Vysočinu hluboko v srdci stejně jako my? Sdílejte na Instagramu společně s námi svá nejzamilovanější místa v kraji. Pojďme se vzájemně inspirovat k výletům. Vždyť na Vysočině je stále co objevovat.

Vyjděte ven, vyfoťte krajinu, zákoutí měst, památky, místa, která vás oslovují, a své dosud nezveřejněné snímky nyní představte na Instagramu s hashtagem #instavysocina. Do popisku napište název místa, odkud fotka je, a hlavně nás nezapomeňte označit @regionvysocina! Autora fotky s nejvíce lajky odměníme víkendovým pobytem pro dva v resortu Želiv. Cenu uplatníte, až to bude možné. Vítěze vyhlásíme v pondělí 7. prosince 2020.

Vy se pochlubíte svými fotkami na vlastním instagramovém profilu, my vám za to na stránce InstaVysočina budeme denně odkrývat námi vybrané skvosty Vysočiny. Postupně vám představíme 25 podzimních fotografií a začínáme v pátek 6. listopadu. Podzimní kampaň #instavysocina pojede až do konce listopadu. Máte se na co těšit. Na výběru míst i snímků jsme si dali opravdu záležet. Věříme, že se vám budou líbit.

Půjdete do toho s námi? Tak vyrazte na čerstvý vzduch, foťte, sdílejte, lajkujte! Těšíme se na vaše snímky.

Vysočina Tourism