Chcete kousek Vysočiny domů? Vybírejte z regionálních produktů

milovHledáte vskutku originální dárky? Oblíbili jste si regionální produkty? Máme pro vás řadu tipů z Vysočiny pro radost i k pochutnání.

Vysočina oplývá čistou přírodou a šikovnými lidmi, kteří tu žijí, pracují a tvoří. Z toho, co kraj dává, vykouzlí výrobky, z nichž mnohé se pyšní značkou Regionální produkt či Regionální potravina. Další jsou zase zcela ojedinělé a s Vysočinou úzce spjaté. Jmenujme třeba Alpu s více než stoletou tradicí, limonádu ZON, oblíbenou hračku Igráček, křišťálové skvosty ze zdejších skláren, skleněné šperky z vinutých perel, dřevěné výtvory, ručně malovanou keramiku, pálenky, vysočinskou whisky či víno, dobroty z masa, medu, kozího mléka, ovoce, zeleniny a bylin.

121414579 820256745452897_2832241143087262547_nTy, kteří již teď plánují svoji další turistickou sezonu, zveme do našeho nového e-shopu Vysočiny.

Nabízíme v něm turistické publikace a propagační předměty – zmiňovaného Igráčka turistu, velkou obrazovou publikaci Vysočina – příroda a krajina plnou krásných fotografií, deskovou hru Vysočina, brožury s přehledem hradů a zámků, památek UNESCO, pivovarů, sklářských míst, top atraktivit, turistické mapy, tipy na cyklo i pěší výlety a další publikace.

Vysočinský e-shop i seznam našich regionálních produktů průběžně doplňujeme. Jednotlivé regionální produkty lze také snadno objednat přes e-shopy samotných výrobců.

Tak zkuste nahlédnout. Nejenže objevíte tipy na originální dárky, ale jejich zakoupením také podpoříte drobné podnikatele z Vysočiny.

-vt-