Slevové karty, vizitky a hry zpříjemní cestování na Vysočině

 

b8dce27ff24e3fd009444ff350f7212c 1Máme pro vás tipy na slevové karty, které vám zpříjemní cestování po Vysočině, kdy během poznávání zajímavých míst stihnete ještě ušetřit! 

 

 

 Turistická mapa_Vysočiny_barevnáZajímavé nabídky připravily organizace zaměřené na management a marketing destinace ve spolupráci s dalšími subjekty cestovního ruchu. Na Vysočině máme čtyři tzv. DMO: Vysočina West, Koruna Vysočiny, Třebíčsko-moravská Vysočina, Kraj pod Javořicí

Pakliže byste se chtěli o fungování DMO dozvědět více navštivte web Vysočina Tourism.

 

38407 VYSOČINA WEST

Jestli trávíte v turistické oblasti Vysočina West dovolenou nebo prodloužený víkend, pak uvítáte BENEFIT CARD plnou bonusů a výhod, díky kterým prožijete návštěvu turistických cílů, památek, kaváren a restaurací výhodně. Stačí kartu předložit před zaplacením a pak si jen užívat jejich výhod.  Seznam ubytovatelů, kteří kartu nabízí, naleznete ZDE.

 

38414Vysočina West připravila také KAVÁRENSKOU VIZITKU, do které ve vybrané kavárně dostanete za svou objednávku speciální razítko. Jakmile jich získáte alespoň deset, odevzdáte VIZITKU do jakéhokoliv turistického informačního centra (Chotěboř, Havlíčkův Brod, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Pelhřimov, Světlá nad Sázavou, Želiv, Žirovnice). Z odevdaných vizitek budou vylosováni výherci, na které čekají zajímavé odměny. Další nabídku objevíte na našem webu

Putování BNP_-_Mašek_Michal__006KORUNA VYSOČINY

Pokud balíte na výlet batůžek i malým cestovatelům, tak jim nezapomeňte přibalit i klobouk Indiana Jonse, v turistické destinaci Koruna Vysočiny je totiž čeká dobrodružné PUTOVÁNÍ MĚSTY KORUNY VYSOČINY

 

ee330a9145dd90dc4e4fbe00758ed4c6Pro návštěvníky Koruny Vysočiny je připravena ZÁŽITKOVÁ KARTA, která nabízí mnoho výhod, slev a zážitků. Na kartu má právo každý, kdo přenocuje v destinaci Koruna Vysočiny (Žďársko, Novoměstsko, Bystřicko a Nedvědicko). Karta nabízí širokou nabídku slev a výhod od adrenalinu po thajské masáže. Žďárské vrchy toho ale nabízí mnohem víc, stačí kliknout sem a vybrat si dle vaší chuti.  

ce4e7d5979c906c0d241526ebaddb188TŘEBÍČSKO-MORAVSKÁ VYSOČINA

Zamlsat si v Třebíči na skvělém větrníku s hruškovými povidly a pak zdarma objevit tradici řemesel v parádně obnoveném větrném mlýnu nabízí Třebíčsko-moravská Vysočina.  Seznam kaváren a cukráren, kde podlehnete této mňamózní jedinečnosti, naleznete také na našem webu.  

38500Objevte Třebíč, její historii a putujte PO STOPÁCH RABÍNŮ A OPATŮ! Naučnou stezkou hravě projdete s brožurkou, kterou zakoupíte na všech třebíčských informačních centrech. Ta vám za pouhých 15 Kč poodhalí zajímavosti ze života obou náboženských komunit, které po staletí v Třebíči žily v těsném sousedství. Navíc vás za získaná razítka čeká na posledním zastavení malé překvapení. 

 

 Kompletní přehled všech bonusových karet, her a hravého putování Vysočinou naleznete zde.  

 

Foto: Vysočina West, Koruna Vysočiny- Michal Mašek, Třebíčsko-moravská Vysočina