RADNIČNÍ RESTAURACE BRTNICE

Restaurace s kapacitou přibližně 65 míst leží v centru historického městečka Brtnice v budově radnice. V blízkosti restaurace najdete několik zajímavých historických památek.

Kontakt

Dušan Novotný
Náměstí Svobody 379
58832 Brtnice
region Jihlava
29376181
49.304008, 15.678131Mapa
Provoz: celoroční
Počet míst u stolů - uvnitř: 65
Počet míst u stolů - zahrádka: 100

Přímo v Brtnici můžete navštívit zámek, dále je zde historický kamenný most na příjezdové cestě od Jihlavy nebo renesanční cihlový most na náměstí přímo před budovou restaurace. Velice zajímavou památkou je také rodný dům Josefa Hoffmana s muzeem, vše v bezprostřední blízkosti restaurace. Sedm kilometrů od Brtnice můžete navštívit zříceninu hradu Rokštejn.

Budova Radnice prošla generální rekonstrukcí v roce 2005, kdy podle návrhu architekta Ladislava Kuby byly zrekonstruovány venkovní fasády i interiéry v minimalistickém stylu. Exteriér budovy zůstal beze změn, snad až na vnitřní letní zahrádku, která patří k jedné z nejhezčích v širokém okolí.

Interiér radnice a restaurace se dočkal mnohem větších změn a jistě stojí také za zhlédnutí. Restaurace nabízí cca 65 míst (restaurace cca 40 míst, salonek cca 25 míst), v letním období s letní zahrádkou až 100 míst. Pro pořádání akcí je možné upravit uspořádání interiéru podle přání. V zimní období je navíc možné po domluvě využít chodby před restaurací cca 50 míst.

Foto: restauracebrtnice.cz

Vybavení

  • Bezbariérový přístup
  • Internet
  • Parkování
  • Konferenční prostory
  • Venkovní zahrádka
  • Salónek