BOWLING SPORT BAR

Samotné zařízení kuchyně je nové, dle nejmodernějších gastronomických trendů. Kromě stálých jídel si můžete vybírat i z hotových jídel, dle denní nabídky.

Kontakt

Vladimír Plichta
Tyršova 682
67602 Moravské Budějovice 2
region Třebíč
68661886
49.048733, 15.814904Mapa
Poznámka:

bowling, vinárna 65 míst, salonek 80 míst

Provoz: celoroční
Počet míst u stolů - uvnitř: 70
Počet míst u stolů - zahrádka: 40

Mimo přichystaných jídel rádi připraví svatební a jiné oslavy, firemní jednání, rauty a přátelské posezení.

Bowlingová herna je v podstatě součástí restaurace a funguje již od počátku, tedy června 2004. Tato velká místnost má nekuřácké prostředí a nabízí toho mnohem více, než jen bowling. Bowlingovou část tvoří dvě oddělené dráhy s vlastním informačním panelem pro každou dráhu, který pak zobrazuje aktuální stav a výsledky jednotlivých hráčů. Bowlingové koule jsou  k dispozici v různých váhových kategoriích. Profesionální bowlingovou obuv si lze zapůjčit. Dále je zde instalován kulečníkový stůl, šipky, stolní fotbal a také hudební jukebox.  Nechybí zde ani dostatek místa k sezení.

Vinárna  byla otevřena v  září 2005 jako samostatný napojený na stávající komplex. Vinárna je zařízena ve stylu vinných sklepů s nádechem romantiky a nostalgie. Kapacita stolů až pro 65 hostů, bar, taneční parket, krb. V nabídce je zhruba 17 druhů vín a to ročníkových, odrůdových i archivních. Dodavatelem těchto vysoce kvalitních produktů je společnost Znovín Znojmo a. s.. Dále je možnost výběru ze čtyřiceti druhů kávy a  dvaceti druhů míchaných nápojů. Je možné zde pořádat soukromé večírky , rauty, oslavy a různé sešlosti. Mnohokrát hraje pro hosty živá muzika.

Foto: http://bowlingvinarna.com

Vybavení

  • Bezbariérový přístup
  • Internet
  • Parkování
  • Domácí zvířata
  • Konferenční prostory
  • Venkovní zahrádka
  • Salónek