Jen vy a příroda. Prožijte netradiční dovolenou na Vysočině

THS109Samota, ticho, klid, jen zpěv ptáků, šumění větru, šplouchání vody a vůně lesa či rozkvetlé louky… K prožití dobrodružné, romantické dovolené mimo civilizaci zve Vysočina, která rozšiřuje nabídku netradičního ubytování v lese, v korunách stromů, na hladině rybníka.

Pohodlně kempovat, užívat si moderní vymoženosti a přitom zůstat v těsném kontaktu s čistou přírodou, to je dovolená, o které mnozí jen sní. Na Vysočině najdete takových kouzelných míst dvě desítky a neustále jich přibývá. Jejich přehled nabízí turistický portál Vysočina.eu. Vybírejte z 21057našich tipů na ubytování ve stromovém domku, létající chatičce, na posedu, ve včelíně, vinné maringotce či domku nad vodou. Okuste plovoucí saunu s osvěžením v křišťálové vodě zatopeného lomu, koupejte se v dřevěném sudu, koštujte víno, snídejte dobroty z proutěného košíku a dýchejte svěží vzduch. Děti ocení chaloupky v pohádkové vesničce nebo spaní na peci, romantici zase letohrádek s pokoji v prvorepublikovém stylu.

Nabídka netradičního ubytování na Vysočině je pestrá. Vyberou si rodiny s dětmi, páry i parta přátel. Dovolená v lůně přírody se stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

-vt-