Společná vstupenka do muzeí a galerií se vyplatí

Vysočina společná_vstupenka_Krajská muzea a galerie Vysočiny můžete navštěvovat s výhodnou společnou vstupenkou. Vyjde podstatně levněji než běžné vstupné. 

Během sychravých a deštivých podzimních dnů lidé míří do muzeí a galerií častěji. Speciální společná vstupenka se tak bude mnohým hodit. Umožňuje svému držiteli navštěvovat uvedené turistické cíle za zvýhodněnou cenu, a to dokonce opakovaně – dvanáctkrát.

Ušetří zejména školáci. Vstup pro celou třídu o pětadvaceti žácích vyjde například na pouhé tři stovky za dvanáct návštěv namísto tisícikoruny za návštěvu jednu. Navíc je vstupenka přenosná, takže v rámci školy ji mohou využít i další třídy. Nabídka je výhodná pro všechny, nejen pro školní děti, ale i pro jednotlivce, rodiny s dětmi, seniory.

Garantované ceny za společnou vstupenku po celý rok 2022 jsou následující:

  • plné vstupné za 120 Kč
  • zvýhodněné vstupné pro děti, studenty a seniory za 60 Kč
  • vstupné pro celé školní třídy za 300 Kč

Vstupenka platí také pro rok 2023!

Vstupenka je přenositelná, může ji využít i více osob naráz. Má platnost dva roky od prvního použití ve čtyřech muzeích, čtyřech jejich pobočkách a třech galeriích Kraje Vysočina, kde ji lze i zakoupit. Opakovaně můžete navštěvovat jedno kulturní zařízení nebo všechny napříč krajem až do vyčerpání všech dvanácti vstupů.

Muzea a galerie, v nichž platí společná vstupenka:

-VT-