Jarní prázdniny v duchu vodních radovánek

bazen zdarLámete si hlavu nad tím, jak zabavit děti o jarních prázdninách? Máme pro vás řešení! V aquaparcích mohou děti skotačit a křepčit nehledě na počasí. Prostudujte seznam krytých bazénů na Vysočině a vyberte ten správný pro vás.

Foto: Relaxační centrum Žďár nad Sázavou

1. Aquapark Laguna Třebíč

V Laguně se děti zaručeně vyřádí. Čeká na ně rekreační bazén s atrakcemi jako divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, vířivé vany či podmořská jeskyně s akváriem. Odvážlivce potěší třetí nejdelší tobogán v ČR dlouhý 132 metrů. Pro nejmenší je k dispozici brouzdaliště s vyhřívanou hrací plochou. Dospělí naopak ocení wellness zónu s několika typy saun a plavecký bazén. Celoročně je otevřený i venkovní bazén se slanou vodou. 

bazen trebic

Foto: archiv Městské kulturní středisko Třebíč

2. Vodní ráj Jihlava

V největším aquaparku na Vysočině budete mít o zábavu postaráno. Rekreační bazén plný atrakcí s divokou řekou, vodopády, chrliči nebo vodní clonou. Nechybí ani tobogán dlouhý 108 metrů. Zahřát se můžete ve vířivce, sauně nebo vodní páře.

Vodní ráj Jihlava

Foto: Vodní ráj, SMJ

3. Relaxační centrum Žďár nad Sázavou 

Bazén s lezeckou stěnou? Ano, prosím! K tomu plavecký bazén, dětské brouzdaliště s vodním hřibem, cvičný bazén, relaxační bazén s proudovým kanálem, masážními lavicemi, masážními lehátky, tobogán a vířivka. Co víc si od bazénu přát?

bazen zdar

Foto: Relaxační centrum Žďár nad Sázavou

4. Městské lázně Nové Město na Moravě 

Městské lázně nabízí krytý bazén, saunový svět i sportovní halu. V bazénové části naleznete plavecký a relaxační bazén s masážní lavicí, chrliči, vzduchovači a divokou řekou. Odpočinete si ve vířivce a s nejmladšími zakotvíte v dětském bazénku se skluzavkou.

bazen nove mesto

Foto: lazne.nmnm.cz

5. Krytý bazén se slanou vodou Havlíčkův Brod

Opravdu je to tak, vnitřní bazén je napuštěný slanou vodou. Pokud se vaše děti rády potápějí, nemusíte se bát podrážděných červených očí. Zaskotačit si mohou také na skluzavce a dalších vodních atrakcích. Pro malé děti lze využít odděleného dětského brouzdaliště. Na své si přijdou i milovníci wellness – k dispozici je sauna a parní lázeň.

bazen havlickuv brod

Foto: Sportovní areál Kotlina

6. Bazén Evžena Rošického Jihlava

Druhý plavecký bazén v Jihlavě je ideální pro začínající plavce. K výuce využijí malý bazén se skluzavkou. Na schopnější vodomily čeká velký plavecký bazén s tobogánem. Po plavání na kuželky? Není problém, v areálu se nachází čtyř dráhová kuželna.

bazen jihlava 2

Foto: archiv Služby města Jihlavy

7. Víceúčelový sportovní areál Pelhřimov

V Pelhřimově na vás čeká velký plavecký bazén, malý relaxační bazén, trysky a masážní vany, vířivka a malé dětské brouzdaliště se skluzavkou. V areálu se můžete zdržet a zajít na brusle do zimního stadionu.

bazen pelhrimov

Foto: https://www.sportpe.cz/bazen/

 

Tip!

Máte rádi soukromí? Pronajměte si celý bazén jenom pro sebe. Ideální řešení pro vícečlenné rodiny nebo party přátel s dětmi.

Bazény k pronájmu: