Valentýnské rande na míru

Pár se drží za ruceChcete oslavit svátek svatého Valentýna netradičně, nebo si potrpíte na dobré jídlo a romantickou večeři? Na Vysočině vyberete, ať jste sportovci, gurmáni, studenti, umělecké duše nebo kavárenští povaleči. Užijte si svátek zamilovaných po svém a sestavte si rande na míru.

Kavárenští povaleči

Vůně kávy ve vás vyvolává slastný pocit? Potom jste tu správně. Vyrazte na rande plné kouzelné atmosféry, klidu, zákusků a samozřejmě – dobré kávy.

Gurmáni

Kategorie pro ty, kteří si rande bez skvělého jídla nedokážou představit. A na Valentýna to platí dvojnásob! Je libo tradiční českou kuchyni, nádech exotiky nebo raději něco moderního?

Sportovci

Sportovci celé České republiky spojte se! A vyrazte na valentýnské rande na kopcovitou Vysočinu. Nabízíme zimní sporty, adrenalin, pěší turistiku i regeneraci svalů.

Umělecké duše

Rande v duchu „miluju a maluju". Pro ty z vás, kteří mají rádi kulturu a umění, není lepší místo než divadlo, galerie, muzeum nebo významná památka.

Studenti

Romantické a nezapomenutelné rande nemusí stát majlant. Stačí najít ten správný podnik nebo aktivitu. My jsme vybrali kino, brusle, kavárny s programem, ZOO i vyhlídkovou plavbu.