Navštivte během jarních prázdnin zábavní parky na Vysočině

Děti v zábavním parkuPtáte se, jak zabavit děti o jarních prázdninách za studeného a sychravého počasí? Nabízíme vnitřní aktivitu plnou legrace a sportovního vyžití. Zábavní parky na Vysočině zajistí celodenní program pro malé, větší i největší. 

 

1. Robinson park v Jihlavě

Začneme hned největším zábavním parkem na celé Vysočině s rozlohou 2500m2. Nebojte se vzít si na sebe pohodlé oblečení a zařádit si s dětmi – zabaví se tu každý od 0 do 99 let. Rodinný park Robinson nabízí velké skluzavky a tobogány, trampolíny, střelnici, síťové prolézačky, nafukovací atrakce, opičí stezku, zápasy v nafukovacích oblecích, závodní dráhu, labyrint s míčky pro mininka, laserovou střelnici, relax zónu a spoustu dalšího. Vybere si skutečně každý.

Prolézačka

Foto: Robinson park Jihlava

2. Labyrint Třebíč

Tento čtyřpatrový rodinný park potěší děti i dospělé. Každé patro skrývá několik atrakcí, které zkrátka musíte vyzkoušet. Mezi hlavní atrakce patří pětipatrový prolézací labyrint s tobogánem, skluzavkou, trampolínou a bazénkem s míčky. Dále zde naleznete nafukovacího krokodýla, air hockey pro malé i velké, batolecí koutek, multifunkční hřiště, stolní fotbálek a tenis, houpačky, lezeckou síť, šlapací autíčka a odrážedla či vstup na vyhlídku.

Děti si hrají na aktrakci

Foto: Labyrint Třebíč

3. Dětský zábavní park Dvůr Střítež

V tomto dětském parku můžete děti nechat vyřádit a sami v klidu posedíte v zóně s občerstvením. Děti mohou vyzkoušet labyrint, tobogány a skluzavky, laboratoř, dráhu se šlapacími autíčky, lezeckou stěnu, trampolíny, stolní fotbálek a stolní tenis. Rodiče s malými dětmi ocení arénu pro nejmenší.

Zábavní park pro děti

Foto: Dětský zábavní park Dvůr Střítež

4. Hopík ve Žďáře nad Sázavou

Hopík, to je příjemné posezení pro rodiče i prarodiče a zábavné atrakce pro děti. Nenechte si ujít tento certifikovaný bezpečný zábavní park. V herní zóně je k dispozici velký labyrint, dlouhá skluzavka, spider věž, mimi koutek a další atrakce. Výhodou je pestrá nabídka občerstvení a wifi.

Zábavní park Hopík

Foto: Hopík herna s kavárnou

 

Preferují vaše ratolesti muzea a poznání, zvířátka nebo třeba vlaky? Podívejte se na další volnočasová centra na Vysočině.