Užijte si na Vysočině skvělou rodinnou dovolenou

Zoo Jihlava_Petr_Hejda_1Objevte kouzlo přívětivého kraje uprostřed naší země a klidné přírody. Přitom to budete mít na skok do měst a městeček, kde najdete zábavu a skvělou gastronomii pro celou rodinu.

A proč byste měli přijet na Vysočinu na rodinnou dovolenou? 

Přírodní krásy: Na Vysočině vás čekají zelené kopce, rozlehlá pole, lesy plné cestiček lesních plodů, osvěžující potůčky a řeky a také skály s vyhlídkami, které vás uchvátí a zvládnete je i s malým turistou.

Kulturní dědictví: Poznejte s dětmi místa plná historie a vezměte to hravě. Ve městech na Vysočině vás čeká spousta geolokačních zábavních her a šifrovaček. Na své si přijdou i milovníci oblíbeného geocachingu.

Aktivity pro celou rodinu: Ať už jste sváteční nebo zapálený cyklista, u nás si vyberete z široké nabídky cyklostezek nebo trailů, které jsou připraveny i pro malé nadšence. Vodní radovánky si můžete užít v přírodních i umělých bazénech a koupalištích. A pokud máte doma malého horolezce, nebojte se vyrazit do lanových parků nebo na skalní ferraty, které jsou přichystány tak, aby je zvládla i rodina s malými dětmi.

Venkovský ráj. Na Vysočině najdete dostatek farem a rančů, na kterých se můžete s dětmi seznámit s chovem zvířátek, naučit se jezdit na koni a vyzkoušet si venkovský život.

Vyberte si z nabídky ubytování pro rodiny s dětmi, ať už to bude rodinný hotel se zábavným programem pro děti nebo oblíbené chaty a chaloupky, kde budete moct odpočívat jako rodina v klidu uprostřed pohodové atmosféry Vysočiny.

Připravili jsme pro vás nabídku skvělých a rodinami oblíbených ubytovacích zařízení, které splňuje veškeré požadavky na pohodlný pobyt celé rodiny. Vybrat si můžete i z certifikovaného ubytování „baby friendly“.

https://www.vysocina.eu/sluzby/ubytovani