ŠVEJK RESTAURANT TELČ

Další Švejk restaurant, v pořadí čtyřicátý čtvrtý, byl otevřen v historických prostorách provozních budov telčského zámku. Koncept Švejk restaurantů vychází z české historie a tradice. Využívá postavu dobrého vojáka Švejka a Ladovy ilustrace a staví na tradiční atmosféře.

Kontakt

Jaroslav Kružík
nám. Zachariáše z Hradce 1
58856 Telč
region Jihlava
65790758
49.183495, 15.454507Mapa
Poznámka:

salonek pro 8 hostů

Provoz: celoroční
Počet míst u stolů - uvnitř: 95
Počet míst u stolů - zahrádka: 20

Host si může vybrat z pěti značek piva. Vedle ležáku Pilsner Urquell jsou na čepu i Velkopopovický Kozel Tmavý, výčepní světlý Gambrinus a také speciální, silné polotmavé pivo Master. Nechybí ani nealkoholické pivo Birell. Pivo je tu vynikající a správně ošetřené.

Dispoziční možnosti budovy rozhodly o tom, že v Telči jsou vlastně hospody dvě, každá s vlastním výčepem. Jedna kuřácká a druhá nekuřácká. Hospody jsou odděleny kuchyní, která připravuje především jídla klasické české kuchyně. Specialitou je Haškův guláš připravený z hovězí svíčkové a podávaný s bramboráčky. Je otevřeno denně. Hosté, kteří si vychutnávají pivo v letní zahrádce, mají jedinečný výhled na nádherné telčské náměstí. Celková kapacita restaurace je cca 95 míst. Nechybí ani salonek, který je umístěn v kruhové místnosti rohové věže.

Vybavení

  • Platba kartou
  • Venkovní zahrádka
  • Salónek