Penzion a hospůdka u Štěpánků

Levné ubytování v blízkosti Posázaví ve dvou nově zrekonstruovaných samostatných apartmánech pro deset osob. Nově zrekonstruovaná je také malá a lidná nekuřácká hospůdka v přízemí penzionu pro dvacet osob. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Kontakt

Trpišovice 12
58291 Světlá nad Sázavou
region Havlíčkův Brod
49.654881, 15.331806Mapa
Provoz: celoroční
Počet pokojů: 2
Počet lůžek: 10
Cena za noc/os. od: 240 Kč
Cena za noc/os. do: 350 Kč

Pro chvíle odpočinku máte k dispozici zahradu s posezením, ohništěm a bazénem. Na procházky a toulky přírodou vás zlákají hluboké Melechovské lesy, které penzion u Štěpánků obklopují.

Penzion u Štěpánků se nachází v krásné přírodě Českomoravské vrchoviny. Najdete ho mezi městy Ledeč nad Sázavou a Světlá nad Sázavou v malé vesničce Trpišovice. Překrásný výhled do širokého okolí nadchne nejednoho milovníka přírody. Melechov je nejvyšším vrcholem zdejší krajiny. Kopcovitý terén uvítají turisti i cykloturisti.

Nejzajímavější úsek řeky Sázavy tvoří peřeje a balvany ze Smrčné až do přírodní krajinné rezervace Stvořidla. Tento úsek řeky Sázavy je rájem pro vodáky. Peřeje Stvořidla jsou vodáckou lahůdkou. Vlny a jazyky mezi balvany budou vyžadovat vodácké zkušenosti. Do Smrčné ze Svořidel vás vyveze Posázavský pacifik.

Foto: www.ubytovani-vysocina-stepanek.cz

Vybavení

  • Rodiny s dětmi
  • Možnost stravování
  • Sociální zařízení na pokoji
  • Parkování
  • Domácí zvířata