HOTEL FARMA

Rodinný hotel poskytuje služby svým hostům již od roku 2000. Dnes hotel tvoří tři budovy a rozlehlý venkovní areál společně s restaurací.

Kontakt

Služátky 25
39301 Pelhřimov
region Pelhřimov
49.461987, 15.242486Mapa
Poznámka:

23 pokojů, 20 dvojlůžkových, 2 jednolůžkové a  1 apartmá

Provoz: celoroční

Restaurace Hotelu Farma nabízí jídla klasické české kuchyně v modernějším duchu. Na jídelním lístku je poctivá svíčková na smetaně s brusinkami a domácími knedlíky, smažený řízek s bramborovým salátem, ale i ryby a jehněčí z Farmy (pouze v sezóně dle aktuální nabídky). Každý den kromě této klasiky se připravují i další jídla a ty již dle aktuální sezóny a sezónních surovin od místních farmářů.

V kavárně CAFÉ POLE, která je součástí Gastromapy Lukáše Hejlíka vaří skvělou kávu a podávají dezerty z jejích cukrářské dílny. Určitě nevynechejte po obědě vyhlášený věneček, či tartaletku a při odchodu si nezapomeňte koupit Great Tastem oceněnou Kapří paštiku a k tomu nějaký džem z ovocného sadu Farmy.

Hotel se stal oblíbeným místem pro setkávání lidí, ať se jedná o firemní akce, pracovní i osobní schůzky, relaxaci po dlouhé cestě nebo rodinné oslavy a svatby. V krátkém dosahu hotelu je řada možností pro sportovní vyžití a trávení volného času.

Restaurace se také dostala v roce 2020 na Gastromapu Lukáše Hejlíka.

Foto: hotel-farma.cz

Vybavení

  • Bezbariérový přístup
  • Platba kartou
  • Internet
  • Parkování
  • Domácí zvířata
  • Konferenční prostory
Certifikace a členství

AHR ČR