Kdo vyhraje turistickou Klapku?

turisticky pas_1_copyKoho Vysočina Tourism odmění víkendovým pobytem v Letohrádku sv. Vojtěch? To se dozvíme už tento pátek, kdy proběhne vyhlášení výherců zážitkové turistické hry KLAPKA, filmová Vysočina poprvé.

Losování výherců soutěže Klapka se koná 25. října 2019 od 11 hodin v Oblastní galerii Vysočina v Jihlavě. Zváni jsou všichni soutěžící, kteří od dubna letošního roku putovali po šestadvaceti filmových místech Vysočiny, plnili úkoly a zaznamenávali je do svého filmového pasu. Přijít ale mohou i další zájemci, kteří si s Vysočina Tourism hodlají zahrát o ceny třeba někdy příště.

Hlavním bodem programu bude samozřejmě losování výherců, kteří si mezi sebe rozdělí deset poukazů k návštěvě Filmových ateliérů Barrandov nebo patnáct turistických stolních her Vysočina. A jak již bylo zmíněno, někdo obdrží hlavní cenu, jíž je víkendový pobyt v Letohrádku sv. Vojtěch u Počátek. Ale těšit se můžete třeba i na zvířátka ze Záchranné stanice živočichů Pavlov, která budou na losování dohlížet. Případně ty, kteří nic nevyhrají, alespoň potěší.