HOTEL RESTAURANT NA STATKU

Hotel se nachází na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou.

Kontakt

Oslavan a. s.
Bítešská 13
67571 Náměšť nad Oslavou
region Třebíč
45474192
49.211853, 16.166857Mapa
Poznámka: CJ/AJ
Provoz: celoroční
Počet pokojů: 24
Počet lůžek: 61
Cena za noc/os. od: 650 Kč
Cena za noc/os. do: 600 Kč
Parkování - poznámka: ZDARMA

Umístění hotelu umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí na množství okolních lesů a nádhernou přírodu začínající Českomoravské vrchoviny. Tato poloha na vás přímo dýchá příjemnou a klidnou atmosférou.

Bývalá konírna byla zrekonstruována na stylovou restauraci s každodenním provozem, ve které je podávána klasická česká kuchyně a místní Horácké speciality. Restaurace má kapacitu 70 míst, od jara do podzimu je k dispozici také zastřešená zahrádka s kapacitou 50 míst. Rekonstrukcí podkroví nad restaurací a dvou dalších objektů v areálu bylo vybudováno 20 nekuřáckých pokojů, 2 apartmány a samostatně stojící studio pro ubytování hostů. Kapacita je 60 lůžek ve dvou jednolůžkových, jedenácti dvoulůžkových a sedmi třílůžkových pokojích, k tomu dva dvoupokojové apartmány se 4 a 5 lůžky a 5-ti lůžkové studio. Pokoje jsou v několika cenových relacích dle jejich vybavení. Všechny mají koupelnu se sprchovým koutem, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. Některé pak pevnou internetovou přípojku, fén, minibar a satelit. Na recepci jsou k dispozici zákaznické trezory. K dispozici jsou také 2 konferenční místnosti.

Parkování zdarma v uzavřeném osvětleném nádvoří areálu, kde je k dispozici také dětské hřiště. Vaše děti se také mohou pobavit v naší zahradě se zvířaty (kozy, ovce, prasátka, slepice, housata…), která je také umístěna v tomto uzavřeném areálu. Relaxovat můžete také ve středisku služeb při použití solária a ženy mohou využít nehtového studia při modeláži nehtů. Pro sportovní vyžití můžete využít MINIGOLFOVÉ hřiště s certifikací WMF - světové minigolfové federace.

Krajina v okolí je velmi krásná - jehličnaté i smíšené lesy, louky, vyhlídky na hladinu vody řeky Oslavky a nedaleké Jihlavky, nebo blízké přehradní nádrže Vícenický žleb a Dalešice či množství místních rybníků. Prohlídka barokního zámku, kamenného mostu s krásnými sochami, procházka po zámeckém parku, mnoho možností pro pěší turistiku i cykloturistiku. Čistý a svěží vzduch, v dalekém okolí není žádný průmysl. V okolních lesích roste hodně hub a šikovný rybář si nachytá i bohatou večeři.

Foto: www.restauracenastatku.eu

Vybavení

 • Bezbariérový přístup
 • Platba kartou
 • Internet
 • Možnost stravování
 • Sociální zařízení na pokoji
 • Parkování
 • Domácí zvířata
 • Konferenční prostory
 • Wellness
 • Úschovna zavazadel/kol
 • Sportoviště
Certifikace a členství

Booking, Eahotel