Zábavní park Labyrint v Třebíči

Rodinný zábavní park Labyrint sídlí ve čtyřpatrové budově zrekonstruované zámecké sýpky v klidné lokalitě Nad Zámkem blízko baziliky sv. Prokopa. V Labyrintu si najdou zábavu děti všech věkových kategorií.

Kontakt

Nad Zámkem 1174
67401 Třebíč 1
region Třebíč
49.217487, 15.871489Mapa
Volné pokoje
Období: léto, zima

Největší dominantou parku je pětipatrový prolézací labyrint s tobogánem a skluzavkami a trampolínou. Děti se mohou dále vyřádit v nafukovacím skákacím hradu, na hřišti s bodyzorbingovými koulemi, v multifunkčním hřišti je prostor pro hraní fotbalu, volejbalu, streetballu nebo stolního fotbálku v životní velikosti. Součástí parku jsou také lanové prvky a velký dřevěný domeček. Nejmenší děti si užijí samostatný oddělený batolecí koutek se skluzavkou, bazénkem s míčky, vzduchovou fontánou, kolotočem, houpačkami a dalšími doplňky. Pro zpestření je možné využít herní stoly na fotbálek a airhockey, obří lego kostky, velké molitanové a dřevěné stavebnice.

Ve druhém patře je k dispozici posezení s rychlým občerstvením, místa k sezení a relaxační kouty jsou v každém ze čtyř pater. V nejvyšším patře je výstup na věžičku, ze které se nabízí krásný výhled na město Třebíč.

V Labyrintu je možné pořádat narozeninové oslavy, pro které je připravena samostatná oddělená místnost. Kromě dětských oslav se pořádají také mimořádné akce pro uzavřenou společnost jako jsou teambuildingové akce, firemní večírky, besídky pro rodiny zaměstnanců a podobně.

Labyrint je návštěvníkům otevřený ve dnech úterý–pátek v době od 14.00 do 19.00, o víkendech, prázdninách a státních svátcích v době od 10.00 do 19.00. Každou středu dopoledne v době od 9.00 do 12.00 je navíc otevřen pro rodiče s nejmenšími dětmi, které ještě nejsou školou povinné. V dopoledních hodinách si mohou prostor Labyrintu zarezervovat školy a školky.

Kromě běžného provozu se zde konají také mimořádné akce jako nocování v Labyrintu, večery pro dospělé nebo příměstské tábory.

Otevírací doba:

úterý – pátek: 14.00–19.00 
víkendy, svátky a prázdniny: 10.00–19.00