Noční věž v Třebíči

akt img924Noční věž TřebíčMilovníci letních večerů si mohou užít pohled na rozsvícenou noční Třebíč. Na dosah ji budete mít z ochozu městské věže při kostele sv. Martina. Otevřená bude každý srpnový pátek a sobotu i večer, a to od 21.00 až do půlnoci.

Projít se uličkami nočního města, osvětleného pouličními lampami, je pro někoho romantika, pro jiného dobrodružství. Nenechte si ujít možnost vystoupit na městskou věž i v noci a prohlédnout si město s památkami UNESCO z výšky při nočním osvětlení. Je to jedinečný zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

„Navíc v pátek 17. a sobotu 18. srpna necháme věž otevřenou celý den. Ráno otevřeme v 10.00 a zavřeme až o půlnoci. Proto za námi neváhejte přijít během Slavností Tří Kápí a můžete z věže zhlédnout třeba i ohňostroj,“ s úsměvem lákají průvodkyně Městského kulturního střediska Třebíč.

Běžná otevírací doba městské věže v Třebíči je od května do září od 10.00 do 18.00. Vstupenky návštěvníci zakoupí přímo ve věži. Plné vstupné je 30 Kč a snížené 15 Kč.

Kateřina Vostalová, Turistické informační centrum Národní dům Třebíč

Foto: Ivo Svoboda