Výherci pivovarské stezky získávají pivo i poukazy k pobytu

jelinkovavila sladekPrvní ročník Pivovarské stezky Vysočiny má své výherce. Stali se jimi Kateřina Varhaníková, Miroslava Pecinová, Jiří Vaněk, Luboš Babinec, Václav Šuler, Julius Janeba, Miroslava Kašparová, Gája Žáková, Zdeněk Zelníček, František Feichtinger, Monika Hájková, Aneta Vaculová a Bohumil Horák.

Virtuální pivovarskou stezku pro turisty připravila organizace Vysočina Tourism. Vydat se na ni mohl každý zájemce starší osmnácti let. Ti, kteří navštívili všech třináct pivovarů na stezce a v každém za alespoň jedno zakoupené pivo dostali razítko do kuponu, obdrželi upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny. Navíc postoupili do slosování o ceny, které věnovaly pivovary na stezce. Šťastní výherci získávají poukazy k víkendovému pobytu v Balónovém hotelu, do restaurace Jelínkova vila, vstup do muzea a různá dárková balení piva i pivního skla.

Na základě pozitivních ohlasů ze strany zúčastněných turistů i pivovarů bude Pivovarská stezka Vysočiny pokračovat i příštím roce se změnami a vylepšeními, které se zavčas dozvíte.

Cílem pivovarské stezky je spojit gastronomický zážitek s poznáváním krásných míst našeho čistého Kraje Vysočina. A přitom se seznámit s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnout pod pokličku výroby piva. Nabízí také zaručené tipy na ubytování i výlety, které lze spojit s příjemnou zastávkou v jenom z partnerských pivovarů.

Martina Strnadová, Vysočina Tourism