Vyfoťte zimu na Třebíčsku, soutěžte a vyhrajte

woman-1024992 1920Milovníci fotografování se mohou od 18. prosince 2020 zapojit do fotosoutěže vyhlášené destinační kanceláří Třebíčsko-moravská Vysočina. Všichni příznivci fotografování mohou posílat svoje fotografie až do konce února 2021 a soutěžit o zajímavé ceny.

Soutěž má dvě kategorie – amatérští a profesionální fotografové. Každý soutěžící může zaslat maximálně dvě fotografie.  „Hodnotící komise vybere z každé kategorie tři snímky, které ocení pobytem pro dvě osoby na Zámku Dukovany, voucherem do Adam's Bar & bistro v Třebíči nebo poukazem na nákup regionálních výrobků z Kozí farmy v Ratibořicích,“ informuje Aneta Šalomounová z destinační kanceláře.

Pořízené zimní fotografie mohou obsahovat památky, přírodu nebo záběry z akcí v turistické oblasti a nesmí být starší než dva roky.  „Soutěžící mohou poslat maximálně dvě fotografie z území Třebíčska v minimálním formátu A3 a rozlišení 300 DPI na emailovou adresu destinační kanceláře Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes Úschovnu na stejnou adresu,“doplňuje Aneta Šalomounová. Zaslané fotografie je třeba doplnit o jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, místo pořízení a případně komentář. Vybrané snímky si po ukončení soutěže prohlédnou zájemci v některé z výstavních prostor v Třebíči, v případě příznivé epidemiologické situace proběhne vernisáž spojená se slavnostním předáním cen vítězům. 

Podrobná pravidla soutěže najdete na stránkách destinace Třebíčsko-moravská Vysočina:

 https://www.trebicsko-moravskavysocina.cz/novinky/fotosoutez/

Více informací:

Václav Prchal

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

734 594 803

Fotosoutěž 2020