CAMP VELKOPAŘEZITÝ

Kemp u Telče ubytovává školy v přírodě, a to od mateřských školek, přes základní školy až po vysokoškolské kurzy.

Kontakt

Řásná 10
58856 Telč
region Jihlava
49.227978, 15.384274Mapa
Počet lůžek: 168
Cena za noc/os. od: 320 Kč
Cena za noc/os. do: 480 Kč

Nachází se asi 1 km za malebnou vesničkou Řásná v hluboké lesnaté oblasti jihozápadní části Českomoravské vrchoviny pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m n. m.). Překrásnou přírodní scenérii zvýrazňují četné rybníky, které v letním období slouží převážně jako přírodní koupaliště. V těsné blízkosti kempu leží nejvyhledávanější rybník Vysočiny - Velký Pařezitý, který si díky své poloze přímo v lesním komplexu udržuje vodu vhodnou ke koupání po celé letní období. Za kempem se nachází rybník Plodový, který je vyčleněn pro rybolov.

Poloha kempu v centru Javořicka vybízí rekreanty a turisty k mnoha výletům, a to jak pěšky, tak i na kole po nově upravených značených stezkách a cyklotrasách. Tři kilometry od kempu je rozsáhlé golfové hřiště Šiškův mlýn. V zimních měsících jsou zde upravené běžecké tratě a pro sjezdové lyžování je v nedalekém Mrákotíně sjezdovka s vlekem.

Ubytování je v penzionu s celkovým počtem 26 lůžek, nebo v chatkách s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, chladnička, rychlovarná konvice). Stravování zajišťujeme v našem hostinci U Čertů formou polopenze či plné penze, nebo dle požadavků hostů. Ceny jsou odvozeny od věku dětí, a to od 320 Kč/osoba/polopenze a 420 Kč/osoba plná penze u mateřských školek, kde děti mají i svačinky a pitný režim, po 390 Kč/osoba/polopenze a 480 Kč/osoba/plná penze u středních a vysokých škol.

Celková kapacita v kempu je 168 lůžek a všechny chatky v kempu mají vlastní sociální zařízení.

foto: www.campvelkoparezity.cz

Vybavení

  • Možnost stravování