CAMP VELKOPAŘEZITÝ

Camp Velkopařezitý je umístěn asi 1 km za malebnou vesničkou Řásná v hluboké lesnaté oblasti Jihozápadní části Českomoravské vrchoviny pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m n.m.).

Kontakt

Camp Velkopařezitý, s.r.o.
Řásná 10
58856 Telč
region Jihlava
60702788
49.227978, 15.384274Mapa
Poznámka:

Po domluvě celoroční provoz, ceny dle ceníku na webových stránkách, různé typy chatek

Provoz: sezónní
Počet pokojů: 40
Počet lůžek: 200
Cena za noc/os. od: 150 Kč
Cena za noc/os. do: 300 Kč
Parkování - poznámka: ANO

Překrásnou přírodní scenérii zvýrazňují četné rybníky, které v letním období slouží převážně jako přírodní koupaliště. V těsné blízkosti kempu leží nejvyhledávanější rybník Vysočiny - Velký Pařezitý, který si díky své poloze přímo v lesním komplexu udržuje vodu vhodnou ke koupání po celé letní období.

Kemp se rozkládá na ploše 1,7 ha. V kempu je celkem 40 chatek, penzion Pod Borovicí, stanová plocha, karavanová plocha s elektrickými přípojkami (220V/10A), restaurace Radost, kiosek a společný objekt sociálního zařízení.

Poloha kempu v centru Javořicka vybízí rekreanty a turisty k mnoha výletům, a to jak pěšky, tak i na kole po nově upravených značených stezkách a cyklotrasách. 3 km od kempu je rozsáhlé golfové hřiště Šiškův mlýn. V zimních měsících jsou zde upravené běžecké tratě a pro sjezdové lyžování je v nedalekém Mrákotíně sjezdovka s vlekem.

Foto: https://www.campvelkoparezity.cz/nabidka-ubytovani/

Vybavení

  • Rodiny s dětmi
  • Možnost stravování
  • Parkování
  • Domácí zvířata
  • Půjčovna sportovního vybavení
  • Sportoviště