ATC Panistávka

Kemp se nachází v krásné přírodě Českomoravské vysočiny poblíž města Žirovnice. Je obklopen ze dvou stran lesem, přímo v kempu je rybník s možností koupání, vstup do vody je vhodný i pro malé děti.

Kontakt

Město Žirovnice
Nádražní 853
39468 Žirovnice
region Pelhřimov
00249505
49.245716, 15.204165Mapa
Poznámka:

chaty, sruby, pokoje

Provoz: sezónní
Počet pokojů: 10
Počet lůžek: 50
Cena za noc/os. od: 500 Kč
Cena za noc/os. do: 1000 Kč
Parkování - poznámka: ano

V provozu je kemp jen v letní sezoně od 15.6. do 15.9., dle domluvy možno zajistit ubytování i mimo sezonu. Jsme schopni ubytovat školní výlety. Pokud nevlastníte auto, je dobré i spojení vlakem ČD (zastávka Počátky-Žirovnice je 1 km od kempu). 

UBYTOVÁNÍ
4 lůžkové chaty (2xpalanda), třílůžkový srub, 3- a 4-lůžkové pokoje ve zděné budově - vše vybaveno nábytkem, lůžkoviny nejsou součástí vybavení, vlastní ledničkou, lavičkou k posezení, zrcadlem, úklidovými prostředky. Pro stany a karavany je určen rozsáhlý udržovaný prostor, s místy na volné ploše nebo pod stromy, samozřejmá je možnost připojení na rozvod elektrické energie. 

VYBAVENÍ A SLUŽBY
Vlastní koupaliště-rybník Panistávka s travnatou pláží (velkou výhodou je celoročně čistá voda bez sinic), možnost sportovního rybolovu (rybník Budín 300m a další rybníky v okolí), prodejna základních potravin a nápojů, možnost rychlého občerstvení přímo v kempu (nebo další restaurace do 0,5 km), sociální zařízení společné (sprchy na talony), kuchyňka, možnost zapůjčení ohniště, volejbalové hřiště, stolní tenis, možnost půjčení jízdních kol nebo TV, společenská místnost s televizorem. 

STRAVOVÁNÍ
Vlastní, možnost vaření ve společné kuchyňce vybavené PB vařiči nebo přímo v chatce (k dispozici je stolek pod vlastní probanbutanový vařič).

Foto: http://www.czech-camping.com/de/campingplatze/tschechische/vysocina-region/zirovnice/campingplatze-atc-panistavka-378/fotogalerie/

Vybavení

  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • Internet
  • Parkování
  • Domácí zvířata
  • Úschovna zavazadel/kol
  • Sportoviště