Muzeum rekordů a kuriozit

Od 2. února máme ve všech expozicích Muzea rekordů otevřeno od 9 do 17 hodin. Pokud k nám zamíříte ze Zoo Jihlava, rozhodně nevyhazujte jejich vstupenku! Po jejím předložení u pokladny Muzea rekordů, vám poskytneme slevu 20 % do všech našich expozic. Přijďte na jarní prázdniny s pejskem! Vaši čtyřnozí kamarádi jsou u nás vítáni a mohou dovnitř do obou expozic muzea i na zahradu s obřími předměty. Máme otevřeno za každého počasí, každý den a těšíme se na vás. Bližší podrobnosti k návštěvě Pelhřimova najdete na www.muzeumrekordu.cz

Kontakt

Agentura Dobrý den
Palackého 47
39301 Pelhřimov
region Pelhřimov
25160508
49.432091, 15.225269Mapa
Volné pokoje
Období: léto, zima

Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší… To vše jsou přívlastky, s nimiž se v expozici mapující unikátní výkony českých i světových rekordmanů setkáte na každém kroku.

Muzeum rekordů a kuriozit bylo otevřeno v Pelhřimově jako jediné zařízení svého druhu ve střední Evropě. V pěti zrekonstruovaných patrech historické věže se se nám podařilo nashromáždit stovky exponátů,  jinde na světě nevídaných.

Doplňující fotografická expozice zachycuje nejlepší momenty uplynulých ročníků festivalu Pelhřimov – město rekordů, záběry z netradičních akcí i rekordních pokusů pořádaných na území ČR a přibližuje atmosféru zahraničních festivalů, kde agentura Dobrý den reprezentovala Českou republiku.

Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově má dvě vnitřní expozice se stovkami unikátních exponátů a zahradu s obřími předměty.

Podrobnosti k návštěvě najdete na www.muzeumrekorduakuriozit.cz

Vybavení

  • Bezbariérový přístup

Otevírací doba:

Každý den: 9–17:00

 

 

 

Videogalerie