Muzeum rekordů a kuriozit

Pelhřimovské Muzeum rekordů nabízí tradiční limonády z Vysočiny! Dlouhodobě spolupracujeme se značkou ZON a jsme rádi, že našim návštěvníkům jejich limonády chutnají. Povezeme je sebou i do Valdštejnské zahrady v Praze (slavnostní vyhlášení Rekordmana roku), vezmeme je na nejzásadnější akci všech milovníků knih – veletrh Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích (23.-26. května) a ochutnají je samozřejmě i účastníci festivalu Pelhřimov – město rekordů (7.-8. června). Tož s námi přijďte pobejt! V Muzeu máme otevřeno každý den a těšíme se na vás.www.muzeumrekordu.cz

Kontakt

Agentura Dobrý den
Palackého 47
39301 Pelhřimov
region Pelhřimov
25160508
49.432091, 15.225269Mapa
Volné pokoje
Období: léto, zima

Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší… To vše jsou přívlastky, s nimiž se v expozici mapující unikátní výkony českých i světových rekordmanů setkáte na každém kroku.

Muzeum rekordů a kuriozit bylo otevřeno v Pelhřimově jako jediné zařízení svého druhu ve střední Evropě. V pěti zrekonstruovaných patrech historické věže se se nám podařilo nashromáždit stovky exponátů,  jinde na světě nevídaných.

Doplňující fotografická expozice zachycuje nejlepší momenty uplynulých ročníků festivalu Pelhřimov – město rekordů, záběry z netradičních akcí i rekordních pokusů pořádaných na území ČR a přibližuje atmosféru zahraničních festivalů, kde agentura Dobrý den reprezentovala Českou republiku.

Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově má dvě vnitřní expozice se stovkami unikátních exponátů a zahradu s obřími předměty.

Podrobnosti k návštěvě najdete na www.muzeumrekorduakuriozit.cz

Vybavení

  • Bezbariérový přístup

Otevírací doba:

Každý den: 9–17:00

 

 

 

Videogalerie