Turistická hra KLAPKA, filmová Vysočina poprvé

doc2Vysočina se v letošním roce ponese ve filmovém duchu. Vždyť kdo by neznal legendární Postřižiny točené v Dalešicích nebo pohádky Čertí brko a Anděl Páně, aj. S tímto tématem je spojena i turistická hra KLAPKA, filmová Vysočina poprvé. Filmový cestovatelský pas bude k dispozici od 1. dubna 2019 ve všech TIC Kraje Vysočina a na pokladnách uvedených herních.

Rádi cestujete a navštěvujete zajímavá místa, kde si pořizujete fotografie? Pro rok 2019 je pro nadšence připravena nová aplikace, se kterou si pořídíte originální filmový suvenýr z cest po Vysočině. Stačí si stáhnout aplikaci, která je dostupná a potom v jednoduchých třech krocích si pořídit unikátní památku z cest. Vyfoťte se, upravte fotografii a uložte spolu s filmovým rámečkem do své galerie. Rámeček můžete také připojit i k dříve pořízeným fotografiím.

Budeme velmi rádi, když své fotografie budete sdílet na Instagramu nebo Facebooku. Nezapomeňte připojit hashtag #vysocinafilmova. Fotografii, která získá nejvíce liků, na konci turistické sezóny odměníme.

Aktuální informace a seznam všech šestadvaceti soutěžních míst najdete na našich webových stránkách www.vysocina.eu.