Brontosauři pořádají na brtnickém zámku dvojkoncert

kasna brtniceHnutí Brontousaurus pořádá na zámku v Brtnici u Jihlavy festival, jehož součástí budou v sobotu 12. září v 19:30 až 23:00 dva večerní koncerty kapel Cermaque a Les Gars de'n Bas. Vstupné je dobrovolné.

Brontosauří potáborový festival dobrovolnictví 11.–13. září 2020 je otevřený všem. Nejen Brontosaurům, kteří přijeli z prázdninových akcí Hnutí Brontosaurus, ale také dalším brontíkům, přátelům a ostatním lidem, kterým jsou sympatické myšlenky ochrany životního prostředí i dobrovolnictví a nechybí jim úcta a láska k přírodě i památkám. Nabízí příjemná setkání, inspiraci, zábavu, pohodu i zážitky, ale hlavně pomoc. Účastníci budou v sobotu dopoledne pomáhat s údržbou zámku Brtnice, kterému minulý režim pocuchal nejen fasádu. Po práci se těšte na workshopy, řemesla, relax v čajovně, akční hry v prostorech zámku a krásného přilehlého parku, večerní koncerty skvělých kapel Cermaque a Les Gars d'en Bas. Přihlásit se můžete na stránkách festivalu.

Na samotný dvojkoncert kapel Cermaque a Les Gars de'n Bas se hlásit nemusíte, je otevřený široké veřejnosti zdarma, případně za vstupné dobrovolné.

Kontakt: Lucie Nádeníková, Hnutí Brontosaurus, tel. 725 388 972, www.brontosaurus.cz