Hotel Forest Resort

Unikátní čtyřhvězdičkový hotel nabízí stylové ubytování v 5 luxusně zařízených chatách a 3 apartmánech s motivem čtrnácti nejvyšších hor naší planety.

Kontakt

Vír 207
59266 Vír
region Žďár nad Sázavou
49.557526, 16.312046Mapa
Provoz: celoroční
Počet pokojů: 8
Počet lůžek: 16

Součástí resortu je i nově zrekonstruovaná prvorepubliková vila s restaurací, velkou letní zahrádkou a zázemím pro organizaci společenských akcí a eventů.
V těsné blízkosti vily mohou hoteloví hosté využít bezplatné parkoviště, stojany na kola, případně si zamluvit velké ohniště s posezením. Vaše ratolesti zase jistě potěší prostorné dětské hřiště, s pískovištěm a téměř sto let starým kamenným hradem, který na děti působí doslova jako magnet.

Restaurace v přízemí prvorepublikové vily nabízí celoroční posezení pro přibližně 30 hostů, přičemž během hektických letních měsíců se kapacita navyšuje díky velké terase s nádherným výhledem až na téměř 100 míst. V kuchyni se zaměřujeme na práci s čerstvými regionálními surovinami a menu přizpůsobujeme aktuálnímu ročnímu období a dostupnosti jednotlivých ingrediencí. Během chladnějších dnů roztápíme velké interiérové ohniště, na kterém připravujeme originální pečené kuře a řadu dalších grilovaných specialit. Kromě chutných jídel a profesionálního servisu se můžete těšit na čepované plzeňské pivo, skvělá vína a pravděpodobně největší kolekci original Champagne široko daleko.

 

Vybavení

  • Platba kartou
  • Internet
  • Možnost stravování
  • Sociální zařízení na pokoji
  • Parkování
  • Konferenční prostory